Çalışma Saatleri: PAZARTESİ - CUMARTESİ : 09:30 – 18:30
Dr. Tuba Günebak

Online Beslenme Danışmanlığı

Online Beslenme Danışmanlığı

Online beslenme danışmanlığı sistemimiz, takipli ve takipsiz olmak üzere ikiye ayrılır. İki sistemin birbirinden farkı, takipli diyet sisteminde diyetisyeniniz ile haftada bir kez görüşme imkanınızın olması ve her hafta ölçüm sonucunuza ve sosyal programınıza gore beslenme alışkanlıklarınızın güncellenmesi ve her an diyetisyeninize ulaşma imkanınızın olması; takipsiz sistemde ise diyetisyeniniz ile ayda bir kez görüşüyor olmanızdır. İki sistemin ortak noktası ise her iki sistemde de beslenme programınızın size özel olarak, kan bulgularınız, beslenme alışkanlıklarınız, yaşam tarzınız, besin tercihleriniz, sağlık problemleriniz, tıbbi öykünüz dikkate alınarak hazırlanmış olmasıdır.

Online beslenme danışmanlığı sistemimizde ödemeniz gerçekleştirildikten sonra beslenme alışkanlıklarınızı, yaşam tarzınızı, besin tercihlerinizi, sağlık problemlerinizi, tıbbi öykünüzü değerlendirmemize yardımcı olacak “hasta bilgi formu”muz size e-posta yoluyla yollanır. Beslenme programınızın hazırlanmasına ışık tutacak kan tahllillerini yaptırmanız ve sonuçlarını e-posta yolu ile göndermeniz istenir. Son 3 ay içinde yapılmış olan kan tahlilleriniz varsa incelenir, gerekirse ek tahliller istenir. Bu bilgileri edindikten sonraki 3 gün içinde Yrd.Doç.Dr.Ç.Tuba Günebak sizinle iletişime geçer ve süreç başlar.

Ücretlendirme bir ayı kapsar. Takipli sistemde bir ay içinde toplamda 4 görüşme (haftada bir) yapılır. Yeni ayın başlangıcında yeniden sisteme kayıt yaptırmanız gerekir.

ONLINE BESLENME DANIŞMANLIĞI

Sorunlarınızı benimle paylaşarak beraber çözebiliriz.
Tuba GÜNEBAK