Çalışma Saatleri: PAZARTESİ - CUMARTESİ : 09:30 – 18:30

ÇALIŞMA SİSTEMİ

Tuba Günebak Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi’ndeki ilk görüşmenizde Yrd.Doç.Dr. Ç.Tuba Günebak tarafından ön değerlendirmeniz yapılır.

Bu değerlendirmede;
• Profesyonel vücut bileşim analiz cihazı aracılığıyla detaylı bir şekilde vücut bileşiminiz (vücut ağırlığınız, yağ dokunuz, kas dokunuz, vb) analiz edilir.
• Beslenme alışkanlıklarınız,
• Yaşam tarzınız,
• Sağlık problemlerinize yönelik detaylı öykünüz alınır.

 

Elde edilen veriler beslenme programınızın hazırlanmasına ışık tutar. İkinci görüşmede, bilimsel çerçevede, vücut bileşim analiziniz ve kan bulgularınız doğrultusunda, (varsa) tanı almış hastalıklarınız ve yaşam tarzınız ile uyumlu, size özel beslenme programınız hazırlanır.

İlk iki görüşme yaklaşık 1 saat sürer. Bu görüşmeleri takiben haftada bir kez kontrole davet edilirsiniz. Her kontrol görüşmesinde vücut bileşim analiziniz yapılarak vücudunuzda bir haftada meydana gelen değişim değerlendirilir ve bu doğrultuda beslenme programınız güncellenir. Buna ek olarak, o haftaki sosyal programınız ile uyumlu (ek) beslenme programınız hazırlanır. Örneğin, bir kutlamaya katılacak olabilirsiniz… Her görüşmede, sizinle, (varsa) sağlık problemlerinizle ve merak ettiklerinizle alakalı, beslenme ile ilgili konularda kısa sohbetler gerçekleştirilir. Konu ile ilgili sorularınız yanıtlanır. Bu beslenme eğitimlerinde hedef, beslenme bilgi düzeyinizi arttırmak ve ileride kendi kendinizi beslenmeniz konusunda idame edebilecek düzeye getirebilmektir. Kan tahlilleriniz için kanınız anlaşmalı laboratuvarımızda alınabileceği gibi, tercih ettiğiniz bir sağlık merkezinde de yapılabilir. Anlaşmalı laboratuvarımızda sizin için özel görevlendirilmiş personel tarafından alınır, işlemleriniz yapılır ve sonuçlar merkezimize iletilir ve merkezimize özel indirimden faydalanabilirsiniz.

ONLINE BESLENME DANIŞMANLIĞI

Sorunlarınızı benimle paylaşarak beraber çözebiliriz.
Tuba GÜNEBAK