Çalışma Saatleri: PAZARTESİ - CUMARTESİ : 09:30 – 18:30
Makaleler, Basın ve Haberler

Güncellemeler

Y. Aydın

Tarih : Aralık 20, 2015Yorumlar : (0)

Benim Tuba Hanım ile tanışma hikayem kendimle ilgili ve beni mutlu edecek bir şeyler yapmam gerektiğini düşünürek ofisimin penceresinden uzaklara baktığım bir gün başladı. Sanal bir ortamda sınıf arkadaşım ve Tuba Hanımın birlikte çektirdiği bir fotoğraf ve arkadaşımın yaklaşık 30 kilo kaybetmenin mutluluğuyla verdiği pozdu sanırım süreci tetikleyen.

Daha önce bir kez bir uzman yardımıyla kilo vermeyi denemiş ancak başarılı olamamıştım. Ben sanırım kilo vermeye dahi biraz duygusal yaklaşıyorum. Bu anlamda Tuba Hanımın neden benim hayatımda bu kadar önemli olduğunu bir kaç cümle ile söyleyebilirim.

– Beni önemsediğini, kilo kaybettiğimde yaşadığım mutluluğu, ve uygulamada basarısız olduğum bir haftanın sonundaki hüznümü benimle paylaştığını hissedebiliyorum, – İşine verdiği önemi ve duyduğu saygıyı görebiliyorum, – Prensiplerinden vazgeçmiyor olmasının bende yarattığı etkinin benim başarımda önemli olduğunu düşünüyorum (basarısız bir haftanın sonunda Salı günü sabahları aç karnına tekrar ölçümlerine davet edileceğimi biliyorum!!) – Güler yüzle benim yaklaşık 10 kilo kaybetmemi sağladığı için ona teşekkür ediyorum – TUBA Hanıma güveniyor ve onu çok seviyorum.

Y.AYDIN

ONLINE BESLENME DANIŞMANLIĞI

Sorunlarınızı benimle paylaşarak beraber çözebiliriz.
Tuba GÜNEBAK